Bodystocking G330 dhe bardhë

3.099 L

• jumpsuit bodystocking të bardhë G330
• prerje seksi në stomak, shpinë dhe kofshë – detaj për temperaturat e ngritura në dhomë!
• dekolte sensuale – josh dhe tërheq vëmendjen
• rrjetë fleksibël dhe shumë rezistente – do të ndiheni si në lëkurën tuaj
• ijë të ekspozuara – më shumë kënaqësi dhe argëtim
• pëlhurë shumë e butë dhe e fortë (90% najlon, 10% elastan)