Bodystocking G332 dhe zi – S/M/L

2.999 L

• Bodystocking G332 në ngjyrë të zezë
• Shpinë e ekspozuar e zbukuruar me rripa elastikë – element sensual
• Rrjetë me fije të trasha – ndjesi pikante
• Pjesa e poshtme në stilin e çorapeve klasike me rrjetë peshku – ndjesi seksi
• Pa fund – për të intensifikuar përvojën sexy
• Pëlhurë e butë dhe delikate (90% najloni, 10% elastan)

Ka stok