Bodystocking G333 dhe zi – S/M/L

3.299 L

• jumpsuit bodystocking të zi G333
• bodi me ijë të ekspozuara i kombinuar me çorape rrjete
• model origjinal me lule – do të theksojë bukur kthesat tuaja
• mëngët deri në bërryla – me shpatulla të ekspozuara seksi
• pëlhurë shumë elastike dhe e qëndrueshme – përshtatet në mënyrë të përkryer me trupin (90% najlon, 10% elastan)

Ka stok