Bodystocking N109 dhe zi – S/M/L

3.499 L

• rroba seksi prej rrjetë të thurur transparente
• dekolte e thellë – josh dhe thekson linjat
• kurriz i hapur – pamja seksi bën diferencën!
• ijë e hapur – një ftesë për një shfaqje!
• material i thurur i bukur dhe elastik
• përbërja: 90% najlon, 10% elastin

Ka stok