Bodystocking N112 dhe kuq

• bodystocking i kuq seksi
• hapje në pjesën intime
• qafë elegante në formë V
• pëlhurë që përshtatet në mënyrë perfekte me trupin – tregon me delikatesë
• pjesa e pasme e dekoruar me një model krahësh
• model me lule seksi në pjesën e përparme
• material i qëndrueshëm (90% najlon, 10% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.