Bodystocking N121 dhe zi

• bodystocking joshës i bërë nga rrjetë peshku tërheqëse
• 3SKnit – triko që duket perfekte dhe është shumë e qëndrueshme
• triko me cilësi të lartë – material elastik dhe i këndshëm
• hapje në pjesën intime – stil seksi
• shpinë e ekspozuar – përzjerje tunduese
• material me elasticitet të lartë (90% najloni, 10% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.