Bodystocking N122 dhe kuq

2.799 L

• jumpsuit me bodystocking të kuq N122
• rripa të hollë sipër me çorape rrjete – shumë seksi
• prerje seksi e shpinës – shpina juaj do të duket bukur
• model transparent – do të ngjyros bukur siluetën tuaj
• pëlhurë elastike, e qëndrueshme, e këndshme në prekje (90% najlon, 10% elastan)