Bodystocking F239 dhe zi – S/M/L

2.899 L

• bodystocking F239
• pa mes, me prerje si teddy të lidhur me çorape – një pamje unike
• brezat e dyfishtë – tërheqës për sytë
• prerje rrethore në pjesën e pasme – shpinë e theksuar bukur
• pëlhurë shumë elastike dhe e këndshme në prekje (81% poliamid, 19% elastan)

Ka stok