Bodystocking G334 dhe zi – S/M/L

2.499 L

• Bodystocking G334 – një dizajn sensual
• Bodystocking me hapje në pjesën intime dhe gjarpërinj – një stil unik
• Dekolte i thellë në shpinë – një element joshës
• Rrjetë i hollë me model gjeometrik
• Pëlhurë elastike dhe e këndshme në prekje (90% najloni, 10% elastan)

Ka stok