Bodystocking G335 dhe zi S/M/L

3.299 L

• bodystocking joshës G335
• kombinim i rrjetës së zezë me një motiv të sofistikuar – një dizajn unik
• hapje në pjesën intime – një zgjidhje pikante
• material fleksibël – ngjitet butësisht në lëkurë, duke theksuar format femërore
• përbërja e materialit: 90% najlon, 10% elastan

Ka stok