Bodystocking G336 dhe zi S/M/L

3.099 L

• bodystocking joshës G336
• hapje në pjesën intime – një zgjidhje pikante
• rrjetë e zezë – përqafon lëkurën në mënyrë tërheqëse
• dekorime intriguese – shtojnë seksapilin
• pëlhurë shumë fleksibël – përshtatet në mënyrë të përkryer me trupin dhe thekson format femërore
• përbërja e materialit: 90% najlon, 10% elastan

S’ka stok