Seksi kostum Bunny dhe zi

• kostum seksi i një Lepurushi të zi – i shkëlqyer për net të veçanta
• 2 në 1 – kombinim i maskës dhe veshëve të lepurit
• gjerdan i rënë në sy me fund – simpatik
• teddy klasik në ngjyrë të zezë – jep përshtypje për një figurë më të hollë
• bretele të rehatshme, të heqshme me rripa të rregullueshëm për çorape
• funde të bukura me fiok në çorape – simpatik përsëri
• çorape shumë sensuale të bëra nga rrjetë e hollë
• material i butë dhe elastik Multistretch
• përbërja e materialit – maska: 100% PVC; teddy: 85% poliamid, 15% elastan; gjerdan: 100% poliester; bretele: 40% metal, 35% poliester, 25% gomë

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.