Seksi kostum Catriny

• kostum seksi Catriny – sutien i hapur, brekë të hapura, veshë, choker dhe mbulesa për thithkat
• prerje guximtare e sutienit dhe të brekëve
• bretele të sutienit të rregullueshme dhe një mbyllës i rehatshëm në pjesën e pasme – përshtatje perfekte
• bretele të holla që theksojnë formën e figurës – një pamje shumë seksi
• choker me një varëse ari – një aksesor intrigues
• mbulesa për thithkat që shtojnë një pikantëri të veçantë
• materiale të këndshme ndaj prekjes dhe elastike (sutien, brekë, choker: 72% poliamid, 28% elastan, veshë: 100% poliester, mbulesa për thithkat: 85% PU, 10% poliester, 5% ngjitës)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.