Seksi kostum Claussica

• babydoll i kuq dhe brekë të brendshme
• dantellë delikate me motiv pëlhure dëbore – elegancë në një atmosferë dimri
• pompomë të bardhë të heqshëm mbi gjoksin – një detaj i ëmbël
• brezat e rregullueshëm – komoditet dhe rehati
• mbyllëse në shpinë – mundësia për t’u përshtatur me formën e trupit
• çarje seksi në shpinë e kurorëzuar me një fiok sateni – efekt ‘wow’
• varëse bizhuteri nën bust – shton stilin
• tanga femërore përfshihet
• material i këndshëm në prekje – ndihet mirë në lëkurë
• përbërja e materialit – 82% poliamid, 18% elastan

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.