Seksi kostum Frilles

• kostum seksi i trupit me fund dhe mbajtëse kokë për shërbyese
• mbajtëse kokë në ngjyrë të zezë dhe të bardhë – një aksesor mahnitës dhe simpatik
• rrip i hollë i supeve që mbahet rreth qafës
• dantella transparente që thekson gjoksin
• fund tyl me lidhje sateni në pjesën e pasme
• kostumi i shpejtë i mbyllur në pjesën e krocës
• varëse ari në bark – tërheq vëmendjen (90% poliamid, 10% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.