Seksi kostum Housemaid 5-pjesëshe set

• mini fund nga organza e bardhë dhe dantella – prapanicë e spikatur seksi!
• fjongo sateni bardh e zi rreth belit
• fjongo e zezë saten në anën e pasme
• dekolte e dekoruar ne menyre joshëse
• korse me lidhëse me rripa të rregullueshëm dhe llastik për zhartien
• çorape seksi – të përfshira.
• kompleti përfshin: korse, fustan, tanga, shirit koke, çorape zhartien
• fshirësi i pluhurit nuk është i përfshirë – kërkoni një kamxhik
• material i këndshëm dhe elastik
• perberja: fund, korse, tanga, fjongo: 90% najlon, 10% elastin
• përbërja: çorape: 80% najlon, 20% elastin

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.