Seksi kostum Ms Reindy

• set i seksit Zonja Rëndi
• brez i rregullueshëm i kuq – intrigon dhe thekson bukurisht kurbat
• pantallona femërore me një prerje tërheqëse në pjesën e pasme, të dekoruara me pambuk të bardhë – një shtesë kokëfortë dhe argëtuese
• mbyllje e rehatshme në qafë – komoditet gjatë veshjes
• bisht me brirë të rëndit – një detaj i mrekullueshëm
• elementë bizhuteri për të shtuar elegancën
• materiale elastike dhe të këndshme (pantallona: 94% poliamid, 6% elastan, brez: 90% poliamid, 10% elastan, veshje: 25% PET, 50% hekur, 25% poliester)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.