Seksi kostum Neo Goldes

• komplet përfshin sutiene, pantallona të shkurtra, mbajtëse kokë dhe zinxhir qafe
• mbajtëse kokë të artë që tërheq vëmendjen me veshë lepuri
• zinxhir qafe me një fund
• brezat e rregullueshëm
• gotat trekëndëshe të sutiene përshtaten si për gjokset e mëdha ashtu edhe për ato të vogla
• një pompom i bukur i bardhë dekoron pjesën e pasme të pantallonave të shkurtra
• bel i lartë – një pamje mëkati!
• dekorim efektiv në formën e butonave – përfundimi metalik shkëlqen bukur nën dritë
• material i përfunduar me një efekt unik perlash – shkëlqen butësisht
• material elastik që përshtatet me trupin (82% poliamidë 18% elastan; veshët: 60% PVC, 20% poliester, 15% plastikë PP, 5% metal)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.