Seksi kostum Worker girl

• bluzë dhe të brendshme seksi
• brezat elastikë – një shtesë e hollë e qepur në pjesën e pasme të të brendshmeve
• bluzë me karo për të lidhur nën bust – ngjyrat dhe dizajni krijojnë një efekt tërheqës
• të brendshme të holla në ngjyrë të zezë nga një material i ndritshëm
• bel i lartë i përfunduar me një rrip të kuq
• materiale që janë të këndshme ndaj prekjes, elastike dhe që përshtaten me figurën (90% poliamid, 10% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.