Bodi Bellastia dhe zi

3.699 L

• Bodi Bellastia në ngjyrë klasike të zezë
• prerje perfekte – përqafon figurën në mënyrë joshëse
• mbyllje me shumë faza në pjesën e pasme dhe nën kofshë, brezat e rregullueshëm dhe mbështetëse nën kupa – përshtatje ideale
• insert i shkëlqyer – një shtesë subtile
• pëlhurë e butë e kombinuar me dantellë – garanci e rehatshme (85% poliamid, 15% elastan)