Bodi erotike Armares dhe zi

• Bodysuit Armares në ngjyrë të zezë
• Brezat e rregullueshëm të supeve dhe mbyllja me shumë faza – për ta përshtatur në mënyrë perfekte
• Mbështetëse me tela – për të theksuar në mënyrë tërheqëse gjoksin
• Hapje në pjesën intime dhe gota të prerë – një dizajn sensual
• Varëse argjendi – një detaj diskret
• Material elastik dhe i shkëlqyeshëm – për të siguruar rehatinë tuaj (100% poliuretan; mbushje: 95% viskozë, 5% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.