Bodi erotike B137 dhe zi

2.999 L

• bodi për femra e thurur e zezë
• motivi i gjarprit në dekolte – shumë interesant
• material rrjetë transparente – një lëvizje shumë e guximshme
• kurriz i hapur – një detaj shumë joshëse
• ijë të hapura – një surprizë naughty
• material i butë dhe elastik (90% poliamid, 10% elastinë)