Bodi erotike B335 dhe zi S/M/L

2.599 L

• bodi rrjetë e zezë B335
• hapje në pjesën intime – një zgjidhje joshëse
• rrjetë e zezë me shirita të zinj – një dizajn unik
• pëlhurë shumë fleksibël – garanci për një përshtatje perfekte dhe theksim të mrekullueshëm të çrregullimeve femërore
• përbërja e materialit: 88% poliamid, 12% elastan

Ka stok