Bodi erotike B336 dhe zi S/M/L

2.399 L

• bodi rrjetë e zezë B336
• hapje në pjesën intime – dizajn befasues
• rrjetë me një model interesant – tërheq vëmendjen
• pëlhurë jashtëzakonisht elastike – përshtatje perfekte dhe thekson në mënyrë të shkëlqyer siluetën
• përbërja e materialit: 88% poliamid, 12% elastan

Ka stok