Bodi erotike Badossa dhe zi

• Bodi i hapur në mes, në ngjyrë të zezë
• Rripat koketë rreth trupit – prerje unike
• Guipure elegant mbi gjoksin – dekor i bukur
• Sutjena e hapur me tela – ndjesi pikante dhe një pamje mahnitëse e gjoksit!
• Hapje në mes – garanci për ndjesi të nxehta
• Mbyllje me shumë nivele – përshtatje perfekte
• Brezat e rregullueshëm dhe të hiqshëm për çorape
• Material i këndshëm në prekje, elastik (44% poliamid, 56% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.