Bodi erotike Bellastia dhe zi

• Bodistil Bellastia në ngjyrë të zezë
• Dantellë tërheqëse – një përfundim seksi
• Hapje në mes me rripa të rregullueshëm – një detaj intrigues
• Rripa të rregullueshëm – sigurojnë një përshtatje perfekte
• Kupa me mbështetje – theksojnë në mënyrë ideale gjoksin
• Varkë argjendi – tërheq vëmendjen
• Lëvizshmëri e lartë e materialit – ofron ngrohtësi dhe rehati (90% poliamid, 10% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.