Bodi erotike Chilisa dhe kuq

3.099 L

• bodi i kuq Chilisa
• mbyllje me shumë faza dhe breza të rregullueshëm – për një përshtatje të përkryer
• hapje në pjesën intime – prerje seksi
• një zemër e vogël e zbukuruar me zirkone – një detaj intrigues
• kombinim i dantellës dhe pëlhurës së lëmuar – një zgjidhje plot elegancë
• pëlhurë e butë në prekje – për të siguruar rehatinë tuaj (94% poliamid, 6% elastan)