Bodi erotike Cordellis dhe zi – OneSize

3.299 L


• bodi erotik Cordellis me hapje në pjesën intime
• stil seksi – do të theksojë tiparet tua më të mira
• dantellë e fortë me modele të qarta – detaje që tërheqin vëmendjen
• pëlhurë shkëlqyese me pamje të lagur
• lidhje të rregullueshme për një përshtatje perfekte
• varëse dekorative – një detaj interesant
• pëlhurë me shtresë të butë brenda, e butë ndaj lëkurës
• shtresa e jashtme e pëlhurës: 100% poliuretan
• shtresa bazë e pëlhurës: 95% poliester, 5% elastan
• mbushje: 95% viskozë, 5% elastin

S’ka stok