Bodi erotike Darkie dhe zi

• Bodi i pazakontë i krijuar nga shiritat elastikë – përshtatje perfekte
• Unazat dekorative shtojnë më shumë pikantëri
• Shiritat seksi theksojnë kurbat femërore
• Pjesa e sipërme e bodit mund të ndahet nga pjesa e poshtme (nën bust)
• Hapje në pjesën intime – përvoja mahnitëse
• Pëlhurë e butë – komoditet gjatë veshjes (90% poliamid, 10% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.