Bodi erotike Donna Dream dhe zi

3.699 L

• bodi sensual i zi Donna Dream me hapje në mes
• kombinimi i përsosur i materialeve – është vështirë të shkëputesh nga shikimi
• mbyllje me shumë faza dhe me mbështetje – thekson në mënyrë të përkryer gjoksin
• një varëse intriguese – ngjall kureshtje
• brezat e rregullueshëm dhe brezat e mesit – sigurojnë përshtatjen më të mirë
• pëlhurë fleksibël dhe e këndshme në prekje – rehatia juaj është prioriteti ynë kryesor (90% poliamid, 10% elastan)