Bodi erotike Heavenlly dhe bardhë

2.999 L

• Erotski bodi Heavenlly me zona të hapura në pjesën intime – për edhe më shumë kënaqësi
• Varëse me shkëlqim mes gjoksit – shtojcë elegante
• Brezat e rregullueshëm në zonën intime dhe në shpinë – rehati dhe përshtatje perfekte
• Pëlhurë luksoze dhe delikate
• Përbërja: 94% poliamid, 6% elastan