Bodi erotike Jagueria dhe zi

• Bodi i hapur në mes me shtypje ariu në kadife – një ofertë e jashtëzakonshme!
• Gjysmë-sutjena me mbështetje dhe jastëkëzim – gjoksi i ngritur bukur
• Rripa seksi mbi gjoksin – forma të theksuara në mënyrë perfekte
• Rripa të rregullueshëm – komoditet në veshje
• Mbyllje me shumë nivele – garanci për një përshtatje perfekte
• Rripa të hollë përgjatë shpinës dhe ijëve – bel i theksuar mahnitshëm!
• Pëlhurë delikate dhe elastike (94% poliamid, 6% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.