Bodi erotike Mauress dhe zi

• një bodi jashtëzakonisht tërheqës nga material transparent seksi
• gotat e thelluara – theksojnë perfekt gjoksin
• element pikant: hapje në pjesën intime
• rripa të rregullueshëm që mbahen rreth qafës
• kombinim elegant i rripave të rregullueshëm në të pasme – efekti ‘wow’ është i garantuar!
• mbyllje nën bust
• prerje në bark – dukje mahnitëse
• dantella delikate zbukuron pjesën e përparme
• përfundim me dantella – elegante dhe efektive
• material elastik që përshtatet me figurën (90% poliamid, 10% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.