Bodi erotike Millagro dhe zi

• bodi erotike në ngjyrë të zezë nga material i butë dhe transparent
• brezat e rregullueshëm garantojnë përshtatjen e përkryer
• gjoksi është nënvizuar nga një prerje e bukur me dantellë
• brezat në formë trekëndëshi në shpinë – të zbulojnë dhe të ngrenë optikisht të pasmet
• stil seksi – trupi yt do të duket perfekt
• zonat intime të zbuluara
• material elastik (90% poliamid, 10% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.