Bodi erotike Nesari dhe zi

3.599 L

• bodi unik Nesari
• hapje në pjesën intime – dizajn provokues
• brezat e rregullueshëm dhe mbyllja me shumë faza – për një përshtatje perfekte
• brezat e dyfishtë – theksojnë në mënyrë ideale gjoksin
• rrjetë e hollë dhe pëlhurë e lëmuar e zezë – një kombinim elegant
• rrethi ari – tërheq vëmendjen
• pëlhurë elastike – garanci për rehati (85% poliamid, 15% elastan)