Bodi erotike Rosenty dhe zi

• bodi i zi Rosenty
• kombinim i dantellës dhe rrjetës – mbresëlënës
• motiv me lule – tërheq vëmendjen
• mbyllje me shumë faza dhe brezat e rregullueshëm – përshtatje perfekte
• hapje në pjesën intime – shton pikantërinë
• varëse argjendi – tërheq vëmendjen
• pëlhurë e këndshme në prekje – komoditet i lartë
• përbërja e materialit – 90% poliamid, 10% elastan

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.