Bodi erotike Roxelia dhe zi

• bodi erotik unik Roxelia
• hapje në pjesën intime – për të ngrohur atmosferën
• kupa të forta me balena – bust i theksuar në mënyrë perfekte
• mbyllje me shumë faza në shpinë dhe në zonën intime, së bashku me brezat e rregullueshëm të supeve – përshtatje 100% e shkëlqyer
• varëse elegante – tërheq vëmendjen
• kombinim i brezave dhe rrjetës – një kombinim elektrizues
• material elastik – garanci e rehatisë (94% poliamid, 6% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.