Bodi Firella dhe zi

• Bodi joshës me dantellë
• Gotat e buta dhe brezat e rregullueshëm – komoditet i plotë gjatë veshjes
• Mbyllje me shumë nivele në pjesën e pasme – përshtatje perfekte
• Material i tejdukshëm në zonën e gjoksit – thekson bukur bustin
• Varkë e zezë mes gjoksit
• Prerje të vogla nën gjoks dhe poshtë barkut – stil jo tradicional
• Hapje në pjesën intime – oh, do të jetë nxehtë
• Pëlhurë e këndshme dhe elastike Multistretch (90% poliamid, 10% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.