Korset dhe brekë Heartia dhe zi

• korset i bukur, i zi – i përsosur për gratë që pëlqejnë lingerie-n të ndjeshme dhe joshëse
• brezat e rregullueshëm dhe brezat e çorapeve
• brezat super femërorë dhe të punuar me dantellë
• gotat e hapura tërheqin vëmendjen
• shirita poshtë bustit që shndërrohet në mbyllje me shumë nivele në pjesën e pasme
• material i tejdukshëm me zemra – garanci e një pamjeje të bukur
• basque super femërore në fund
• përfshihet edhe një brekë thong me hapje
• çorapet nuk përfshihen (të disponueshme në koleksionin e çorapeve)
• pëlhurë mrekullisht e butë dhe fleksibël (90% poliamid, 10% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.