Seksi set 2 pjesëshe 870-SEC-3 dhe kuq

3.099 L

• set i ngrohtë seksi në ngjyrë të kuqe intensive
• sytjena dantelle pa gota – shumë pikante!
• rripat e rregullueshëm dhe mbërthimi i shpinës – Did2Fit përshtatet në mënyrë perfekte
• mbërthimi i qafës
• kosha të plota – gjoks i theksuar
• tanga me hapje në ijë – garanton eksperienca të reja
• dantella mbi kosha – efekt qerpikësh në gjoks
• harqet dhe gurët me shkëlqim si detaje simpatike
• kompleti përfshin sytjena dhe tanga
• pëlhurë krejtësisht elastike
• përbërja: 94% poliamid, 6% elastin