Seksi set 2 pjesëshe Alabastra dhe bardhë

3.399 L

• një set prej dantelle femërore
• ngjyra e bardhë: vështrim i pafajshëm dhe surprizë pikante!
• sytjena e hapur ekspozon paturpësisht gjoksin
• kosha teli – pamje perfekte dhe rehati e plotë
• rripa të rregullueshëm – përshtatje e përsosur
• tanga me ijë të hapur – një detaj pikant
• pëlhurë shumë e mirë
• përbërja: 90% poliamid, 10% elastin