Seksi set 2 pjesëshe Delishya dhe zi

• set sensual i brekësh që përbëhet nga një gjysmë-korsetë dhe një tanga
• choker i bukur me fund të mëndafshtë dhe mbyllje në qafë
• katër rripa të rregullueshëm
• lidhje me korsetë në pjesën e pasme – përshtatje perfekte!
• gjysmë-kupa të mbështjella me fishekë – gjoksi të theksuar
• funda mbi kupa – detaje jashtëzakonisht tërheqëse
• varëse bizhuteri në pjesën e përparme të tangës
• fund i mëndafshtë mbi të pasmet dhe rripa që zbukurojnë ijët
• produkti përfshin gjysmë-korsetë dhe tanga
• materiale të këndshme në prekje (93% poliamid, 7% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.