Seksi set 2 pjesëshe Pearlove dhe zi

• set joshës dy-pjesësh
• dantellë transparente, në ngjyrë të zezë
• brezat e hollë dhe mbyllja e sutienit janë të rregullueshme – zgjidhje speciale për një përshtatje perfekte
• prerje gjeometrike në shpinë – trupi tërheqës dhe i zbukuruar
• kupat e hapura janë zbukuruar me perla të ndjeshme dhe një varëse lozonjare
• pjesa e poshtme është dekoruar me perla të shkëlqyera – detaje të nxehta
• hapja në pjesën intime shton pikantëri
• seti përfshin sutien pa kupë dhe të brendshme pa fund
• material i këndshëm në prekje, fleksibël (44% poliamid, 56% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.