Tanga erotike 837-THC-1 të zeza

• Tanga joshëse që ekspozojnë të pasmet
• Kombinim dantelle dhe rrjetë të hollë transparente
• Hapje provokuese në mes – ftesë për eksperimente të guximshme!
• Detaje elegante: palosje delikate, fiocco dhe bizhuteri të ndritshme
• Materiale të këndshme në prekje dhe elastike (94% poliamid, 6% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.