Tanga erotike Chilisa të kuqe

1.499 L

• Tanga Chilisa në të kuqe
• hapje në pjesën intime – një zgjidhje pikante
• dizajn i bërë nga dantella delikate – shton tërheqjen seksuale
• një zemër e vogël me zirkone dhe një varëse argjendi – detaje që tërheqin vëmendjen
• pëlhurë elastike – siguron rehatinë tënde (90% poliamid, 10% elastan)