Tanga erotike Donna Dream të zeza

1.199 L

• Tanga Donna Dream në ngjyrë të zezë me një hapje elastike në mes
• Pëlhurë dantelle – shton tërheqjen seksuale
• Një varëse argjendi – tërheq vëmendjen
• Pëlhurë delikate – rehati dhe përshtatje (90% poliamid, 10% elastan)