Tanga erotike Ingridia të kuqe

1.199 L

• Tanga Ingridia në të kuqe
• hapje në pjesën intime – dizajn guximtar
• shirita të kuq dhe dantellë – përshtaten perfekt me trupin
• detaj në ari – tërheqës në sy
• pëlhurë fleksibël – për rehatinë tuaj (90% poliamid, 10% elastan)