Tanga erotike Latinesa të zeza

• tanga e zezë Latinesa
• prerje e hapur – një dizajn jashtëzakonisht joshës
• pëlhurë transparente e kombinuar me detaje intriguese – një dizajn që tërheq vëmendjen
• varëse argjendi – një detaj subtil
• pëlhurë fleksibël – garanci e rehatisë
• përbërja e materialit: 94% poliamid, 6% elastan

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.