Tanga erotike Meshlove të zeza

999 L

• tanga e zezë – një artikull që s’duhet të mungojë në koleksionin e çdo dashamirëse të brekëve seksi!
• prerje në pjesën e përparme – rrisin apelin seksual me 100%
• përfunduar me një shirit elastik dhe dantellë unike, delikate
• pëlhura elastike Multistretch – i përshtatet çdo forme të të pasmeve
• stil me hapje në mes – emocione të nxehta të garantuara
• pëlhurë e butë, elastike (90% poliamid, 10% elastan)