Tanga erotike Miamor të zeza

1.199 L

• tanga unike me një surprizë pikante!
• përzierja magjike e dantellave dhe gurëve me shkëlqim do të lërë përshtypje
• hapjet e vogla në pjesën e përparme thjesht ju bëjnë të dëshironi të luani
• ijë pikante, të hapura – e përsosur për joshëse të vërteta
• dantella duket e mrekullueshme dhe thekson në mënyrë perfekte linjën e grave
• pëlhurë e mirë dhe elastike
• përbërja: 90% poliamid, 10% elastin